Haberler

Devletimizin Yanındayız.

Devletimizin Yanındayız..

                Kamuoyunun malumu olduğu üzere, ülkemiz ağır bir ekonomik saldırı altındadır. Şimdiye kadar değişik sahalarda yürüttükleri faaliyetlerle, büyüyen ve güçlenen Türkiye’yi yolundan alıkoymak için var gücüyle çalışan şer odakları, son çare olarak ekonomimize kast etmiştir. 

Unuttukları şey şudur ki; 15 Temmuz gibi bir badireyi canı pahasına atlatmış bir millet parayla pulla sınanamaz. Bu topraklar için evlatlarını seve seve feda etmiş Yüce Türk Milletinin her ferdi, gerektiğinde son kuruşunu da vatanına feda etmekten bir an dahi tereddüt etmez. Ülkemizin esnafı, zanaatkârı, sanayicisi, binlerce yıllık tarihleri ve atalarından aldıkları terbiye ile, kişisel menfaatleri uğruna devletin bekasını hiçe sayacak gafletlere tevessül etmez, çıkarları için vatanlarını satmaz. İşte planların akamete uğrayarak tosladığı duvar bu duvardır. 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde, toplumumuzun kentlenmiş her kesimi gibi, Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu ile birlikte Bafra Genç İş Adamları Derneğide, bu davaya sonuna kadar destek verecek, tüm paydaşları ve bağlı sivil toplum kuruluşlarının katılımları ile alacağı tedbir ve aksiyonlarla mücadeleyi ara vermeksizin sürdürecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bafra Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu

 

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like