Haberler

Karadeniz Bölgesi Genç İş Adamları Dernekleri Dayanışması

 1. Karadeniz Bölgesi Genç İş Adamları Dernekleri Dayanışması;
 2. Bölgemizdeki en aktif Sivil Toplum Kuruluşlarıdan biri olan Genç iş Adamları Dernekleri olarak dayanışmayı ve birliktelikleri artırmak için bir araya geldi. Bafra da gerçeklesen toplantıda Terme ilçesinde aktif olarak faaliyet gösteren Terme Genç is adamlari dernegi yönetim kurulu ve üyeleri misafirimiz oldu. Bölgelerimiz için yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerin yanı sıra birlik ve beraberlikten kuvvet doğar felsefesi ile değerlerin potansiyellere katma degerler oluşturmak açısından neler yapılabilir konuları konuşuldu.

  Bafra Giad Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu, Önceki dönem Başkanı ve üyelerinin hazır olduğu toplantıda Başkan Alper Güngör, Bölgemiz için bir çok konuda fikir yürütüyor, gücümüzün yettiklerine projeler tasarlıyor ve faaliyete geçiriyoruz. Yapısal olarak dernekçilikteki en büyük sorun fiiliyatta herhangi bir yaptırım gücünüzün olmaması, ancak gönüllülük esasına dayalı dernekçilik anlayışında en büyük güç ise üyelerimizin birbirleri arasındaki diyaloglar ve etki edecekleri kesimdir. Bu yüzden Ülkemizin her yerindeki Genç iş adamları dernekleri ile etkileşimli ve Konfederasyon çatımız altında etkin bir kuruluşuz. Federasyon yapılarımız daha güçlendiğinde çok daha etkin bir kuruluş haline gelek ve Bunu bölgemize yansıtmak ve sonuçlara dönüştürmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız dedi.
  Terme Giad Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda Başkan Mustafa Çelebi, Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmaktan mutluluk duyduklarını, Sadece iyi günde değil kötü günlerdede omuz omuza tüm Genç iş adamlarının birlik içinde olduklarını söylemek isterim. Yakın zamanda yaşadığımız Terme ilçesindeki Sel felaketinde Konfederasyonumuzun(TUGİK) ve Karadeniz bölgesinden SamGiadın vede destekleri için en büyük pay sahibi BafraGİAD’ın etkisini yakinen gördük. İnanın bu bize sadece bu yapının içerisinde olmanın nedemek olduğunu gösterdi. Bunun haricinde bölgemiz için yaptığımız ve yapacağımız bir çok projede genç beyinler olarak görüşlerimizi her platformda söyleyerek bölgemizin kalkınmasına katkı sunmaya çalıştık. Yapmayada devam edeceğiz. Birlik ve beraberlik içeirisinde bir çok projemiz olacaktır. Bizi ağırladığınız için teşekkür ediyoruz ve size Terme ilçemize ait Amozon Heykelini naçizane vermek istiyoruz. Herşey için teşekkür ediyoruz dedi.
  Toplantıya Katılanlar;
  Alper Güngör, Burak Özturan, Coşku Demircan,Soner Altunışık
  Hasan Yurduseven,Anil Güngör
  Adnan Akkurt,Ferdi Kaya,Yavuz Muratoğlu
  Faik Turan,Kenan Yıldırım ,Cahit Müderrisoğlu,Kenan Yıldızoğlu, Bilal Müderrisoğlu,Engin Liman,Ahmet Dürüst
  Ercan Köse,Oğuz Kocabaş
  Mesut Gamsızoğlu, Yaşar Kaba,Vedat Ertürk, Numan Altın,Ali Rıza Varol,Bahri Usta,Yusuf Musaoglu, Ali Kavak,Uğur USTA
  Hasan Tuslak,Mustafa Çelebi,Ahmet Sahin
  Bahadır Ekiz,İbrahim Yavuz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like